Sinhala (Sri Lanka)Tamil-Sri Lanka

Home More... Registered Organizations

Registered Organizations

 

මිනුවන්ගොඩ කොට්ඨාසය තුළ ලියාපදිංචි මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථාන
අනු අංකය මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානයේ නම ලිපිනය  
ලියාපදිංචි අංකය
1 නන්දිමිත්‍ර මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය යාගොඩමුල්ල ,කොටුගොඩ බප/02/මිනු/10/220
2
සර්වෝදය සමාධි මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය පන්සල් හන්දිය , දෙවලපොල බප/02/මිනු/10/182
3
ඕෂධි මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය 301/සී, උග්ගල්බොඩ , ගම්පහ බප/02/මිනු/10/168
4
මිණිමුතු මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය විතානමුල්ල, දිවුලපිටිය බප/02/මිනු/10/131
5
සමනල මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය ශ්‍රී සුධර්මාරාමය, යටියන, මිනුවන්ගොඩ බප/02/මිනු/10/157
6
සාධනා මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය උළුකඩේ හන්දිය, හොරගස්මුල්ල බප/02/මිනු/10/191
7
සුමග මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය පොල්වත්ත, මිනුවන්ගොඩ බප/02/මිනු/10/193
8
ලිට්ල් කිඩ්ස් මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය 287/1 බී, ඕපාත , කොටුගොඩ බප/02/මිනු/10/240
9
සංඝමිත්තා මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය කුඩාගොඩ, හොරම්පැල්ල බප/02/මිනු/10/120
10
ස.ණ.ස. මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය ගල්කන්ද වටිනපහ
11 සුධාරි මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය විමුක්ති මාවත, වේයන්ගොඩ බප/02/මිනු/10/244
12 විජිත මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය 287/ඒ, අස්ගිරිය , ගම්පහ බප/02/මිනු/10/238
13 රන්තරු මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය හෙන්ඩිමහර මිනුවන්ගොඩ බප/02/මිනු/10/226
14 ශ්‍රී විජය සිඟිති මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය භික්ෂු ආයතනය පත්තඬුවන මිනුවන්ගොඩ බප/02/මිනු/10/246
15 සෙවන  මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය 83/2, මාදෙල්ගමුව, ගම්පහ බප/02/මිනු/10/198
16 ෂෙහානි මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය උන්නාරුව මිනුවන්ගොඩ බප/02/මිනු/10/212
17 විජය මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය තම්මිට, මාකෙවිට බප/02/මිනු/10/171
18 ශ්‍රි සීලානන්ද මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය ගොයිගම් ගොඩැල්ල, උඩුගම්පොල බප/02/මිනු/10/234
19 දර්ශන මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය යාගොඩමුල්ල, කොටුගොඩ බප/02/මිනු/10/113
20 ලුම්බිණි මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය ගල්ලොළුව මිනුවන්ගොඩ බප/02/මිනු/10/368
21 රේන්බෝ කිඩ්ස් මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය 211/8 බටපොත මාදෙල්ගමුව බප/02/මිනු/10/221
22 සමනල මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය 129, වතුමුල්ල, උඩුගම්පල බප/02/මිනු/10/192
23 සිරිනිකේතන මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය සිරිනිකේතන පිරිවෙන, ගල්කන්ද බප/02/මිනු/10/190
24 නෙත්සරණි මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය 173/සී, තම්මිට, මාකෙවිට බප/02/මිනු/10/217
25 සහනි මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය දිවුලපිටිය පාර, නයිවල බප/02/මිනු/10/292
26 යසිරු මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය දිවුලපිටිය පාර, ගල්පොත්ත, උඩුගම්පල බප/02/මිනු/10/142
27 ලක්ෂ්මි මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය මාරපොල වේයන්ගොඩ බප/02/මිනු/10/242
28 වයිනි වර්ල්ඩ් මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය සීදුව පාර, උඩුගම්පොල බප/02/මිනු/10/290
29 සුධර්මාරාම මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය වීදියවත්ත, මිනුවන්ගොඩ බප/02/මිනු/10/186
30 සිඟිතිමල් මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය
බප/02/මිනු/10/
31 අනුරුද්ධ මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය යාගොඩමුල්ල, කොටුගොඩ
32 සදානන්ද මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය දොරණගොඩ , උඩුගම්පල බප/02/මිනු/10/189
33 සිඟිති මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය 321/බී, දොරණගොඩ, උඩුගම්පල බප/02/මිනු/10/206
34 එක්සිත් මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය 36/ඒ, දෙරණගොඩ උතුර බප/02/මිනු/10/301
35 නිසංසලා මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය
244/ඒ, අස්ගිරිය බප/02/මිනු/10/275
36 ගංතෙර කැකුළු මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය මිරිස්වත්ත, යාගොඩමුල්ල බප/02/මිනු/10/125
37 තක්ෂිලා මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය ආරංගාව
38 රයිසිං කිඩ්ස් මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය 183/1, කෙහෙල්බද්දර බප/02/මිනු/10/114
39 ජයනි මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය පොකුණ පාර, අස්ගිරිය බප/02/මිනු/10/119
40 සිතුමිණ මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය වේයන්ගොඩ පාර, මිනුවන්ගොඩ බප/02/මිනු/10/107
41 මල් කැකුළු මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය දූනගහපාර, නිල්පනාගොඩ බප/02/මිනු/10/188
42 සිඟිති මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය මරණාධාරසමිති ශාලාව,යටියන බප/02/මිනු/10/183
43 මිහිරි මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය
මාකවිට පාර, නැදගමුව බප/02/මිනු/10/232
44 ශ්‍රීබෝධි මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය නිදහස් සංවර්ධන සමිතිය, අස්ගිරිය බප/02/මිනු/10/161
45 සුචරිත මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය 109, වෑගොව්ව, මිනුවන්ගොඩ බප/02/මිනු/10/250
46 නවෝදා මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය නයිවල පාර, මිනුවන්ගොඩ බප/02/මිනු/10/194
47 යශෝධරා මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය 250/4,බටපොත, මාදෙල්ගමුව
48 ගෝල්ඩන්ගේට් මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය 12/බී, සියනෑසිටි, දෙවලපොල බප/02/මිනු/10/252
49 ප්‍රබෝධා මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය වල්පිටමුල්ල, දෙවලපොල බප/02/මිනු/10/237
50 සුමග මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය උභයශේකරාරාමය, නයිවල බප/02/මිනු/10/156
51 සත්සර මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය 114/ඒ,කෙහෙල්බද්දර බප/02/මිනු/10/244
52 සමනල මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය ගල්ලොළුව, මිනුවන්ගොඩ බප/02/මිනු/10/267
53 ශ්‍රී විජයවංශ මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය අභිනවාරාමය,ජාපාලවත්ත බප/02/මිනු/10/277
54 කිඩ්ස්ලන්ඩ් මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය 88/2, කුරුණෑගලපාර, මිනුවන්ගොඩ බප/02/මිනු/10/180
55 තිසර මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය 87, පෙතියගොඩ, ගම්පහ
56 සාරානන්ද මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය සාරානන්ද මාවත,නැදගමුව බප/02/මිනු/10/353
57 නවෝද්‍යා මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය
නයිවල,වේයන්ගොඩ බප/02/මිනු/10/204
58 කැන්සිප් මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය 263/බී, බුළුගහවත්තපාර, නිල්පනාගොඩ බප/02/මිනු/10/273
59 ෂයිනි කිඩ්ස් මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය පොල්වත්ත, මිනුවන්ගොඩ බප/02/මිනු/10/305
60 නවෝදා මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය රෝයල් ටෙරස්, අම්බලම් කැලේ, හොරම්පැල්ල
බප/02/මිනු/10/341
61 චන්ද්‍රිකා මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය බලබෝව, දෙවලපොල බප/02/මිනු/10/302
62 විද්‍යානි මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය පන්සල් හන්දිය, දෙවලපොල බප/02/මිනු/10/280
63 සරසි මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය වෑගොව්ව, මිනුවන්ගොඩ
64 ගෝල්ඩන් කිඩ්ස් මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය 95/ඒ, බෝගහහේන, කළහුගොඩ බප/02/මිනු/10/279
65 ලිට්ල් ලැම්බ්ස් මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය 207, රණවිරුහෙලසිරි මාවත, බොරගොඩවත්ත බප/02/මිනු/10/109
66 මිණිමුතු මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය මාදෙල්ගමුව පාර, කෙහෙල්බද්දර බප/02/මිනු/10/124
67 නිපුණ මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය 172/සී, දිවුලපිටිය පාර,නිල්පනාගොඩ බප/02/මිනු/10/135
68 මොන්ටිසෝරි මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය 88, වේයන්ගොඩ පාර, මිනුවන්ගොඩ බප/02/මිනු/10/141
69 කිඩ්ස් වර්ල්ඩ් මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය නයිවල පාර ,උඩුගම්පොල බප/02/මිනු/10/143
70 ජයරන් මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය 48/බී,දොලාගත පාර, උඩුගම්පොල බප/02/මිනු/10/187
71 ශුද්ධවූ පවුලේ ළදරු පාසල
බුරුල්ලපිටිය, මිනුවන්ගොඩ බප/02/මිනු/10/195
72 ලිට්ල් රෝස් මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය කොළඹ පාර, අඹගහවත්ත බප/02/මිනු/10/199
73 තක්සලා මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය වේයන්ගොඩ පාර, මිනුවන්ගොඩ බප/02/මිනු/10/269
74 ටයිනි කිඩ්ස් මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය 268 යටියන, මිනුවන්ගොඩ බප/02/මිනු/10/231
75 ශ්‍රීමත් බණ්ඩාරනායක මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය බලබෝව, දෙවලපොල බප/02/මිනු/10/282
76 ඉසුරු මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය වීදියවත්ත,උඩුගම්පල බප/02/මිනු/10/287
77 තිඩ්ස් බර්ඩ් මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය කෝපිවත්ත, මිනුවන්ගොඩ
78 ලිට්ල් කිඩ්ස් මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය ගමන්ගෙදර, මිනුවන්ගොඩ බප/02/මිනු/10/331
79 පිපෙත කැතුළු මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය පන්සිල්ගොඩ, මිනුවන්ගොඩ
80

ඒන්ජල් ස්වීට් මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය

145, බුරුල්ලපිටිය, මිනුවන්ගොඩ
81
ජයනි මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය 127/6, වේයන්ගොඩ පාර,මිනුවන්ගොඩ බප/02/මිනු/10/314
82
ශ්‍රී මේධානන්ද මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය ශ්‍රී මේධංකර රජමහා විහාරස්ථානය, මිනුවන්ගොඩ
83
සිඟිති සෙවන මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය සිඟිති සෙවන,126/1, ගණිහිමුල්ල, දෙවලපොල බප/02/මිනු/10/289
84 සිඟිති මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය සිඟිති, අස්ගිරිවල්පොල, උඩුගම්පොල
85 ශ්‍රී විවේකාරාම මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය වෑලිය දකුණ , මිනුවන්ගොඩ
86 රතුකුරුස මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය රතු කුරුස , ආරංගාව, හොරම්පැල්ල බප/02/මිනු/10/233
87 ගුණානන්ද මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය
ඹ්පාත, කොටුගොඩ
88 නිල්පනාගොඩ ළදරු පාසල
නිල්පනාගොඩ , මිනුවන්ගොඩ
89 ලිලි පෙට්ල් මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය හදිරම හන්දිය, මිනුවන්ගොඩ බප/02/මිනු/10/241
90 ශ්‍රී සුධර්මානන්ද මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය කොරසෙ , උඩුගම්පොල
91 සුමග මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය මුල්
විගඩ , බෙම්මුල්ල
92 ශ්‍රී ධර්මෝදය මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය දෙමටගොල්ල, හොරම්පැල්ල
93 කොෂි මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය අශෝකාරාමය, මාබොදල, වේයන්ගොඩ බප/02/මිනු/10/251
94 රතුකුරුස මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය නිල්පනාගොඩ, මිනුවන්ගොඩ බප/02/මිනු/10/228
95 නෙත්මිණි මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය 32/1, කටුගස්තර,ගම්පහ
96 අග් ආබික් මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය තක්කියා පාර,ගල්ලොළුව
97 තිලිණ මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය ,340, ආඬියාගාර පාර, නිල්පනාගොඩ බප/02/මිනු/10/155
98 හසිත මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය 138, ඇනිකට් හන්දිය,අස්ගිරිය
99 ඒ.එම්. අයි. මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය මහගොඩැල්ල වත්ත , දිවුලපිටිය
100 විදුර මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය 69/බී, හදිරම හන්දිය, මිනුවන්ගොඩ
101 පුබුදු මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය පුරාණ රජමහා විහාරස්ථානය, අස්ගිරිය බප/02/මිනු/10/116
102 ළදරු හුරුව මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය පොලිසිය හරස්පාර, මිනුවන්ගොඩ බප/02/මිනු/10/141
103 නිසංසලා මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය වීදියවත්ත, මිනුවන්ගොඩ
104 ආලෝක මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය අස්වාන,මාතම්මන
105 විස්ඩම් මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය බංගලාවත්ත,මාරපොල

බප/02/මිනු/10/291

106 ඩිස්නි වර්ල්ඩ් මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය 390/ඒ, නිල්පනාගොඩ, වෑගොව්ව
107 ලිට්ල් බර්ඩි මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය ජාපාලවත්ත, මිනුවන්ගොඩ බප/02/මිනු/10/311
108 සෙවන්රේ මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය වේයන්ගොඩ පාර, කළවාන බප/02/මිනු/10/322
109 ලිට්ල් ඔක්ස්ෆර්ඩ් මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය නිල්පනාගොඩ, වෑගොව්ව බප/02/මිනු/10/318
110 දීපානී මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය කොරසෙ, උඩුගම්පොල බප/02/මිනු/10/340
111 විදුනැණ මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය 69/3, භාරත, මැදගම්පිටිය, ගම්පහ
112 ස්ටෙප්වන් මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය බලබෝව, දෙවලපොල
113 ඉමන්තිකා මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය 48/ඒ, විගඩ , බෙම්මුල්ල
114 ලකිසිරු මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය විගඩ, බෙම්මුල්ල
115 දුජව මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය හස්තිවනාරාමය, කලවාන
116 මේධංකර මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය තොස්පිල්ලෑව, උඩුගම්පොල බප/02/මිනු/10/319
117 ගෝල්ඩන් ස්ටාර්ස් මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය 90/21, මැඩෑමුල්ල, මිනුවන්ගොඩ බප/02/මිනු/10/316
118 සරස්වති මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය ශ්‍රී ජිනේන්ද්‍රාරාමය, වැල්හේන
119 සුමග මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය මිරිස්වත්ත, යාගොඩමුල්ල, කොටුගොඩ
120 සණස සිඟිති මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය සණස සමිතිය, බොරගොඩවත්ත බප/02/මිනු/10/173
121 ගෝල්ඩන් ස්ටාර් මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය කෙහෙල්බද්දර, උඩුගම්පොල
122 ඉෂාරා මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය මාබොදල , වේයන්ගොඩ
123 අයිඩියල් කිඩ්ස් මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය 116/සී/1 , කොරසෙ, උඩුගම්පොල
124 මල්මි මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය 4 වන පටුමග, නයිවල, වේයන්ගොඩ
125 ආසිරි මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය ගල්ලොලුව, මිනුවන්ගොඩ
126 ලිට්ල් ඒන්ජල් මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය 119/2, බෝටියාවත්ත, මිනුවන්ගොඩ බප/02/මිනු/10/356
127 කළණ මිතුරු මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය 565/2, ගලවෙල පාර, නිල්පනාගොඩ
128 එරෝමා මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය 150/6, වෑගොව්ව නැගෙනහිර, මිනුවන්ගොඩ
129 රුක්ෂි මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය කිරිඳිවිට පාර, උඩුගම්පොල බප/02/මිනු/10/317
130 දර්ෂන මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය වෑගොව්ව නැගෙනහිර, මිනුවන්ගොඩ
131 පුබුදු මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය වෙලේපාර, වීදියවත්ත බප/02/මිනු/10/320
132 කෙත්සරා මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය වඩුමුල්ල, දෙවලපොල බප/02/මිනු/10/272
133 තරුෂ මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය 37/ඒ, කෝපිවත්ත, මිනුවන්ගොඩ බප/02/මිනු/10/256
134 සදෙව් මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය කලුවැල්ගොඩ, මාකවිට
135 ගෝල්ඩන් කිඩ්ස් මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය ආරංගාව, හොරම්පැල්ල
136 වරුෂා මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය දංගොල්ල, හොරම්පැල්ල
137 බ්ලූමිං කිඩ්ස් මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය 150/ඒ, වීදියවත්ත, උඩුගම්පල
138 ඔක්ස්ෆර්ඩ් මුල් ළමාවිය සංවර්ධන මධ්‍යස්ථානය 1/3/ඒ, කනත්ත පාර, මිනුවන්ගොඩ

 

 

 

 

 

මිනුවන්ගොඩ කොට්ඨාසය තුළ ලියාපදිංචි අවමංගල්‍යාධාර සමිති

අනු අංකය

සමිතියේ නම

ග්‍රාම නිළධාරී වසම

ලියාපදිංචි අංකය

01

දික්සිටි දික්සිටි /සු/ස/අ සමිතිය පීල්වත්ත

පීල්ලවත්ත

2/3/158/11

02

සහන/සු/අ/ස

-

2/3/81/09

03

සුහද අ/සමිතිය ප/ද/උඩුගම්පල

උඩුගම්පල /ද

2/3/97/09

04

කලවාන  බු/මුල්ල/අ/සමිතිය

2/3/112/09

05

සමගි/අ/ව/ස පහළ විතානමුල්ල

ප/විතානමුල්ල

2/3/152/11

06

සුදම් අ/සමිතිය වතුමුල්ල

වතුමුල්ල

2/3/91/09

07

අ/සු/ස/ගණිහිමුල්ල

ගණිහිමුල්ල

2/3/156/11

08

සහන සුභ සාධක හා මරණාධාර සමිතිය හොරම්පැල්ල

හොරම්පැල්ල

2/3/161/11

09

මිතුරු අ/සමිතිය වටිනපහ

වටිනපහ

2/3/165/11

10

සහන එක්සත් අ/සමිතිය යාගොඩමුල්ල

යාගොඩමුල්ල

ගම්/මිනු/2/3/88/09

11

බටහිර මාබොදල අ/සමිතිය

මාබොදල

ගම්/මිනු/2/3/141/11

12

අඹගහවත්ත මර‍ණාධාර ප්‍රජා සංවර්දන සමිතිය

අඹගහවත්ත

2/3/133/10

13

අවමංගල්‍යාධාර සමිතිය කොටුගොඩ

කොටුගොඩ

2/3/135/10

14

අ/ම/සු/සමිතිය බෝධිපිහිටුවල

බෝධිපිහිටුවල

2/3/134/10

15

දොලේවත්ත එ/ම/සමිතිය හොරම්පැල්ල

හොරම්පැල්ල

2/3/123/10

16

පුබුදු එ/අ/සමිතිය හෙන්ඩිමහර

හෙන්ඩිමහර

2/3/162/11

17

සමගි ම/සමිතිය දෙවලපොල

දෙවලපොල

2/3/159/11

18

සමගි අ/සු/සමිතිය මිරිස්වත්ත

මිරිස්වත්ත

2/3/168//12

19

වෑලිය /එ/සු/අ/සමිතිය වෑලිය උතුර

ව‍ැලිය/උතුර

2/3/165/12

20

මෙත්සිත් සු/අ/සමිතිය බොරගොඩවත්ත

බොරගොඩවත්ත

2/3/164/12

 

 

 

 

මිනුවන්ගොඩ කොට්ඨාසය තුළ ලියාපදිංචි ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධාන

අනු අංකය

සමිතියේ නම

ලිපිනය

ග්‍රාම නිළධාරී වසම

නිලධාරි මණ්ඩලය

ලිපිනය හා දුරකථන අංක

1

සංඝමිත්තා සංවිධානය ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

81/1,දෙවලපොල

දෙවලපොල

2

සදකැළුම්  පුරවැසි සංවිධානය

81,කොරසෙ වත්ත,උඩුගම්පල

කොරස

සභාපති- කේ.පි.එල් මුදන්නායක

ලේකම්-ඒ.වි තිලකාවති

0335681923

3

සරණ ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

දොලාගත  පාර, උඩුගම්පල

උඩුගම්පල

සභාපති- ඩි.කේ කමලාවති

ලේකම්-පි.එන්.එච් පෙරේරා

0332248088

4

මැඩෑමුල්ල උතුර ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

512,නිල්පනාගොඩ,

වෑගොව්ව

නිල්පනාගොඩ

5

සැනසුම ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

182/2,මාරපොල,

වේයන්ගොඩ

මාරපොල

සභාපති- කේ.කළුපහන

ලේකම්-පත්මා ඩයස්

0332293362       22/2,කෝස්වත්ත, මාරපොල, වේයන්ගොඩ

6

සුමන්ත්‍රී ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

127,ද/දොරණාගොඩ, උඩුගම්පල

ද/දොරණාගොඩ

සභාපති- ඩි.ටි.ඒ.වි.දිසානායක

ලේකම්-එම්.පි.එම් උපුල් පතිරණ

0332221104

7

සුදර්ශන ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

44,දෙවලපොල ,

මිනුවන්ගොඩ

දෙවලපොල

සභාපති-නයන විජෙනායක

ලේතම්-එස්.එන් හේමචන්ද්‍ර

0112280707

8

සම්බෝ‍ධි ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

140/ඩී/4,යාගොඩමුල්ල, කොටුගොඩ

යාගොඩමුල්ල

සභාපති- සෝමා කළුආරච්චි

ලේකම්- ටි.ජි වයලට් ප්‍රනාන්දු

011 3095843

9

පුබුදු ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

283/සි/1, කුඩිකන්ද, අස්ගිරිය, ගම්පහ

අස්ගිරිය /උ

සභාපති- චන්ද්‍රපාල

ලේකම්-වි.ඒ සෝමවති

0332221376

10

ශාන්ති ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

439/ඒ/බ දොරණාගොඩ ,උඩුගම්පල

බ/දොරණාගොඩ

සභාපති-එච්.ඒ.ඒ ජයවර්ධන

ලේකම්- භද්‍රනි පතිරණ

033 2220510

11

විවේකා ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

209/ඒ, ගාලෙවත්ත ,හොරම්පැල්ල

සභාපති-ආර්.ඩි.සි.පි  මුණසිංහ

ලේකම්-එච්.පි ජයතිලක

0112280608

12

ප්‍රාර්ථනා ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

28/ඒ,බෝධිපිහිටුවල , හොරම්පැල්ල

බෝධිපිහිටුවල

සභාපති පියසිලි රාමනායක

ලේකම්-එස්.ආර් මණ්ඩාවල

0112281579

13

ශක්ති ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

159/බී,විගොඩ ,

බෙම්මුල්ල

විගොඩ

ලේකම්-පි.පි රණතුංස

ස‍භාපති- පි.ටි ජයසිංහ

159/බී,විගොඩ ,බෙම්මුල්ල

0718656239

14

එකමුතු ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

140,බුරුලපිටිය ,

මිනුවන්ගොඩ

බුරුලපිටිය

15

සමාධි ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

2/131,ජාපාලවත්ත,

මිනුවන්ගොඩ

මිනුවන්ගොඩ

ස‍භාපති-ඒ.ඩි ජිනදාස

ලේකම්-ඩබ්.ජි.සි ආරිවති

16

සුරක්ෂි ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

බොධිරාජාරාම මාවත ,මිනුවන්ගොඩ

පොල්වත්ත

ලේකම්- අයි.නන්දතිලක

භාණ්ඩාගාරික- කේ නිමල්

17

සුහද ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

195/බි,නැ/දොරණාගොඩ, බෙම්මුල්ල

නැ/දොරණා

ගොඩ

සභාපති- එන්.පි සිරිපාල

ලේකම්-බි රත්නපාල

0332296099

18

සහන ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

187/ඊ ,බණ්ඩාරණායක මාවත ,අස්ගිරිය,ගම්පහ

අස්ගිරිය

ලේකම්- ඒ.ගුණවර්ධන

සභාපති- ජි.පි කුලතුංග

0332228969

0332223055

19

ධර්මරාජ ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

38/4,දාගොන්න පාර ,මිනුවන්ගොඩ

20

සුහද ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

51/1,පෙතියාගොඩ,

ගම්පහ

පෙතියාගොඩ

සභාපති- එන්.කුලරත්න

ලේකම්-පි.කේ පෙරේරා

0771348766

21

මෙත්තා ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

160,පීල්ලවත්ත,යටියන,මිනුවන්ගොඩ

පීල්ලවත්ත

ලේකම්- කේ. ආතර් පෙරේරා

සභාපති-එස්.ඒ ආරියසේන

0115622209

22

සුගත ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

එල්.67/එල් 1,වතුමුල්ල,උඩුගම්පල

වතුමුල්ල

ලේකම්-පි.ඒ නොබෙට් අල්විස්

සභාපති- ජයපාල ජයසිංහ

0332227595

23

හිරු ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

457, ඉහල උඩුගම්පල ,පෙතියාගොඩ,ගම්පහ

ඉහල උඩුගම්පල

සභාපති- ජේ.ඩබ්.එස් යාපා

ලේකම්-එම්.එල්.එන්.පි පිරිස්

0778161279

24

දෙරණ ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

343/ඒ , දොරණාගොඩ,බෙම්මුල්ල

දොරණාගොඩ

සභාපති- දයා විමලවීර

ලේකම්- එස් .ධනසේන

0332293048   343/ඒ , දොරණාගොඩ,බෙම්මුල්ල

25

සතුට ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

ගලවත්ත, උඩුගම්පල

ගොයිගම

සභාපති- එස්.ජි.වය්.ඒ ග්‍රණසේකර

ලේකම්- එස්.එස් එදිරිසිංහ

0332220056

26

විජය ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

438/බි, දෙමටගොල්ල, හොරම්පැල්ල

හොරම්පැල්ල

සභාපති- ආර්.පි සුමනාවති

ලේකම්- ආන්.එම්.ඒ චන්ද්‍රානි

0115710558  මහගම, හොරම්පැල්ල

27

සමාධි ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

93, හෙන්ඩිමහර, උඩුගම්පල

හෙන්ඩිමහර

සභාපති- ඩි.ජේ.ඩබ් රත්නසේකර

ලේකම්- ජි.අයි.එස් ද සිල්වා

0112295560   75/2,  හෙන්ඩිමහ, මිනුවන්ගොඩ

28

චිත්ත විවේක ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

13/සි, ගනිහිමුල්ල, දෙවලපොල

ගනිහිමුල්ල

සභාපති- ඩබ්.කේ.බි වන්නිනායක

ලේකම්-  ඩබ්.ඒ අමරසේන

0112297760  86, ගනිහිමුල්ල, දෙවලපොල

29

ශ්‍රි ඥානෝදය ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

35, එස්සැල්ල, වේයන්ගොඩ

එස්සැල්ල

30

පුබුදු ප්‍ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

389/16, දුනගහ පාර, නිල්පතාගොඩ, වෑගොව්ව

නිල්පතාගොඩ

31

සුධර්මා ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

65, මිනිරුවන්ගම, කොටුගොඩ

කොටුගොඩ

සභාපති- ඩබ්.කේ වයිහාමි

ලේකම්-  සෝමා අරංගල්ල

65, මිනිරුවන්ගම, කොටුගොඩ

32

සුරගුර ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

38/2, නාබිරාත්ත පාර, පත්තඩුවන, මිනුවන්ගොඩ

පත්තඩුවන/බ

සභාපති- ජේ.බි ස්වර්ණා ඩයස්

ලේකම්-  එම්.පි ජිනදාස

0112298049

33

විජයවංශ ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

පත්තඩුවන, මිනුවන්ගොඩ

පත්තඩුවන

සභාපති- අයිරාංගනි අබේසේකර

ලේකම්-  හැරියට් එකනායක

0779597850

34

ණැන  පහන ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

470, විතානමුල්ල, දිවුලපිටිය

විතානමුල්ල

සභාපති- ඩබ්. ධර්මසේන

ලේකම්- ජේ.ඒ සුමතිපාල

450, විතානමුල්ල, දිවුලපිටිය 03322914760

35

ශ්‍රි විජය ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

87/70, නයිවල, එස්සැල්ල

නයිවල/ උ

ලේකම්-ආර්.ජේ අධිපති

සභාපති- කේ.ඩි ගල්ගමුව

0332234873     87/70,  නයිවල, එස්සැල්ල

36

එකපැතුම ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

400, ඔපාත, කොටුගොඩ

ඔපාත

සභාපති- ඒ.ඩබ්.ඒ.ඩි උපසේන

ලේකම්-ඩි විමලදාස

400, ඔපාත, කොටුගොඩ

37

සතුට ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

140/ඒ, සිල් ආරාම පාර, වටිනපහ

වටිනපහ

සභාපති- ජයමිණි සුමනපාලි

ලේකම්-කේ.ඒ පද්මා පත්මසිලි

140/ඒ , 140/ඒ, සිල් ආරාම පාර, වටිනපහ

0774481560

38

පරාක්‍රම ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

194/1, එල්ලංගල , මිනුවන්ගොඩ

එල්ලංගල

0112295601    168/2,එල්ලංගල , මිනුවන්ගොඩ

39

සැනසුම ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

247/ඩි , කමරාගොඩ, දෙවලපොල

කමරාගොඩ

සභාපති- ජි අරියසේන සිල්වා

ලේකම්-එම්.බි ක්‍රිස්ටි ප්‍රනාන්දු

329, කමරාගොඩ, දෙවලපොල  0112281642

40

මෙත්තා ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

104/එ ,වන්කැපමුල්ල, වටිනපහ

වන්කැපමුල්ල

41

සමගි ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

227/15, ප්‍රජා මාවත. උඩුගම්පල

පේඩිපොල

ලේකම්- ජි.ඩි.යු දයානන්ද

0332223181            227/15, ප්‍රජා මාවත. උඩුගම්පල

42

සුහද ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

264, දොරණගොඩ, උඩුගම්පල

දොරණගොඩ

43

දිරිය ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

154, වල්පිටමුල්ල, දෙවලාපොල

වල්පිටමුල්ල

44

දිදුලන ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

37,, දෙවලපොල

බලබෝව

45

විමුක්ති ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

370/ඒ  නයිවල පාර, උඩුගම්පල

46

සමගි ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

12/ඒ ,ගල්ලේගෙදර, දෙවලපොල

ගල්ලේගෙදර

47

සමගි ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

116/ඒ ,මාබොදල, වේයන්ගොඩ

මාබොදල

48

ශ්‍රි සරණංකර ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

15/බි, දොඔවල, උඩුගම්පල

දොඔවල

ලේකම්-ආර්.ඒ විජය රතිනසේකර

0333723001                  15/බි, දොඔවල, උඩුලම්පල

49

සමාධි ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

සේනානි,ගල්කන්ද ,හොරම්පැල්ල

ගල්කන්ද

සභාපති-විජේදාස මායාදුන්න ලේකම්-එස්.පී.ඩබ්.සේනාරත්න

0112294054

50

සමාධී ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

16,නාගවනාරාමපාර ,නැදගමුව ,කොටුගොඩ

නැදගමුව

සභාපති-ජේ.එම්.එල්.ජයවර්ධන ලේකම්-ඊ බාලසූරිය

0332225314

51

මෛත්‍රී ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

265/බී,බ.නැදගමුව ,කොටුගොඩ

බ.නැදගමුව

52

මාතම්මන ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

27,මාතම්මන,මිනුවන්ගොඩ

මාතම්මන

53

මෙත්තා  ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

204/ඒ , වන්කැපමුල්ල, වටිනපහ

වන්කැපමුල්ල

54

සමගි  ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

227/15, ප්‍රජාමාවත, උඩුගම්පල

උඩුගම්පල

සභාපති-ඒ.ඒ ලයනල් මිල්ටන්

ලේකම්-ජි.ඩි.යු දයානන්ද

249/ඒ/2 පේඩිපොල ,උඩුගම්පල

072332226

55

සුහද  ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

264, නුගහේන, දොරණාගොඩ, බෙම්මුල්ල

දොරණාගොඩ

සභාපති-ටි.ජි විමලදාස

ලේකම්-ටි.ජි.එම් දිසානායක

0757605239

56

දිරිය  ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

154, වල්පිටමුල්ල,දෙවලපොල

වල්පිටමුල්ල

සභාපති-ඩි.එල් දසනායක

ලේකම්-එම්.විමලදාස

0332290261     112,වල්පිටමුල්ල,දෙවලපොල

57

දිදුලන ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

37, බලබෝව,දෙවලපොල

බලබෝව

සභාපති-ඒ.ඒ නන්දාවති ජයරත්න

ලේකම්-ආර්.ඒ විමලදාස

0718609444 60/බ,බලබෝව,දෙවලපොල

58

විමුක්ති ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

370/ඒ, නයිවල පාර, උඩුගම්පල

සභාපති-එච්.ජේ.කේ ජයසුරිය

ලේකම්-එම්.ඒ.කේ රණසිංහ

0718384513

59

සමගි ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

12/ඒ, ගල්ලේගෙදර, දෙවලපොල

ගල්ලේගෙදර

සභාපති-එස්.චාලට් ප්‍රනාන්දු

ලේකම්-ඩබ්.ඒ .ඩි හේමලතා

0333332714

60

සමගි ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

216/ඒ , මාබොදල, වේයන්ගොඩ

මාබොදල/නැ

සභාපති-එම්.ඒ  ජයතිලක

ලේකම්-එම්.ඒ.සි පතිරණ

0333721135

61

ශ්‍රි සරණංකර ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

15/බි, දොඔවල, උඩුගම්පල

දොඔවල

ලේකම්-ආර්.එල් විජයරත්න සේකර

0333723001

62

පහළ උඩුගම්පල ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

113/බි, දොලාගත පාර,  උඩුගම්පල

ප/උඩුගම්පල/නැ

ලේකම්-එම්.ඒ.කේ රණසිංහ

සභාපති-එච්.ජේ.ජේ ජයසුරිය

0333723151

63

පාරමී ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

595, අම්බලමකැ‍ලේ , හොරම්පැල්ල

හොරම්පැල්ල/උ

සභාපති-ඉ.පි.ජේ ජයවර්ධන

ලේකම්-එස්.ඩබ්.කරුණාතිලක

0113129182

64

සෙවන ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

3/බි,යටියන,මිනුවන්ගොඩ

යටියන

65

දිරිය ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

281, අස්ගිරි වල්පොල, උඩුගම්පල

අස්ගිරි වල්පොල

66

අස්ගිරි වල්පොල/ ද ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

96/ඒ , අස්ගිරි වල්පොල, උඩුගම්පල

අස්ගිරි වල්පොල/ ද

සභාපති-එම්.පි ගුණතිලක

ලේකම්-කේ.ඩි නිමලදාස

033396875

67

මාබොදල /බ ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

294/ඒ , දොඔවල, උඩුගම්පල

දොඹවල

සභාපති-එස්.ඩි.සි සේනාධිර

ලේකම්-වයි.නන්දාවති සිල්වා

0778787654

68

මාපිය සෙවන ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

81/බි, පන්සිල්ගොඩ,

මිනුවන්ගොඩ

පන්සිල්ගොඩ

සභාපති-යු.එල් ලැම්බට් පෙරේරා

ලේකම්-කේ.එම් කමලා පෙරේරා

0115728324

69

මෙත්තා ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

110, කෝපිවත්ත,

මිනුවන්ගොඩ

කෝපිවත්ත

සභාපති-ඩබ්.එම්.විමලසේන

ලේකම්-ඕ.විනීතා ෆොන්සේකා

0112295293

70

මිණිමුතු ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

134, මැඩැමුල්ල .මිනුවන්ගොඩ

මැඩෑමුල්ල

සභාපති-ජේ.ඒ.එම් ජයසුරිය

ලේකම්-ඒ.ඩි චන්දුලතා

0112294518

71

එකමුතු ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

19/6, ගම්පහ පාර ,මිනුවන්ගොඩ

72

සැනසුම ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

2874, නිල්පනාගොඩ , වෑගොව්ව

නැ/නිල්පනාගොඩ

සභාපති-ජේ.එම් නන්දනලතා

ලේකම්-එම්.ඒ ලිලාවති

0113129940

73

එකමුතු ජ්‍යෙෂ්ඨ

පුරවැසි සංවිධානය

377,සම්පත් , මාබොදල

මාබොදල/ද

සභාපති-ලලිතා කරුණාරත්න

ලේකම්-බි.කේ කරුණාරත්න

0112298629

74

මිණිරුවන් ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

202, වේයන්ගොඩ පාර,

මිනුවන්ගොඩ

75

විජිත ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

80/6, මල්වත්ත පාර, අස්ගිරිය , ගම්පහ

අස්ගිරිය

සභාපති-එස්.ඒ.ජී.රුද්‍රිගු

ලේකම්-ජේ.එම්.කේ.ජයසුන්දර

0332226609/0718074915

76

නැ/වීදියවත්ත ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

විදියවත්ත, උඩුගම්පල

77

මාදෙල්ගමුව ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

96/1, මාදෙල්ගමුව , ගම්පහ

78

විදුර ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

263, බටපොත, මාදෙල්ගමුව, ගම්පහ

79

සුව සහන ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

72, යාගොඩමුල්ල, කොටුගොඩ

80

දැහැමි ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

30/ජී, කිරිදිවිට පාර ,උඩුගම්පල

ප/උඩුගම්පල/ද

සභාපති-ඩබ්.ඒ.ඩී.සරණපාල විජේසිංහ

ලේකම්-එම්.එල්.එස්.ස්ටැන්ලි පෙරේරා

0717581218

81

රන්මුතු ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

168/1, මැඩැමුල්ල.

මිනුවන්ගොඩ

මැඩෑමුල්ල

සභාපති-ජයසේන පතිරණ

ලේකම්-ඒ හේමා චන්ද්‍රකාන්ති

0313712254

82

මුදිතා ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

65/ඒ, විදියවත්ත, උඩුගම්පල

83

ශක්ති ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

110/1, පස්ගම්මන පාර, නැදගමුව, කොටුගොඩ

නැදගමුව/ද

සභාපති-ප්‍රේමරත්න විතාන

ලේකම්-රානී අරංගල්ල

011280589

84

තම්මිට ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

215, තම්මිට, මාකවිට

85

බලබෝව ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

137/සී , බ/ බලබෝව, දෙවලපොල

86

සකලකලා ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

51, පතහවත්ත,උඩුගම්පල

87

මෙත්සරණ ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

195,මාදෙල්ගමුව, ගම්පහ

මාදෙල්ගමුව/බ

ලේකම් -ඊ.එම්.බි ප්‍රනාන්දු

0113122829

88

අස්ගිරි වල්පොල/බ,ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසි සංවිධානය

96/ඒ , අස්ගිරි වල්පොල/බ,  උඩුගම්පල

සභාපති-ආම් .ඩි ගුණසේකර

ලේකම්-එච්.ඒ විල්බට් පෙරේරා

297, අස්ගිරි වල්පොල/බ,  උඩුගම්පලබ

මිනුවන්ගොඩ කොට්ඨාසය තුළ ලියාපදිංචි කාන්තා සමිති


සමිතියේ නම

ග්‍රාම නිලධාරි වසම

නිලධාරි මණ්ඩලයේ නම

ලිපිනය හා දුරකථන අංකය

01

බටහිර වීදියවත්ත දිරිය කාන්තා.ස.

වීදියවත්ත

සභාපති-ඉන්ද්‍රානි නුවරපක්ෂ


0112298935

58/4 වෙලේ පාර වීදියවත්ත ,උඩුගම්පල

02

සුජාතා කාන්තා සමිතිය

යටියන

සභාපති-එම්.ඩී.සුධර්මා

ලේකම්-‍ඒ.ඒ.සෝමලතා

88/ඒ ,යටියන ,මිනුවන්ගොඩ

0113129051

03

පාරමී කාන්තා සමිතිය

එස්සැල්ල

භාණ්ඩාගාරික-පත්මිණි රණවීර

ලේකම්-‍නීතා ශාන්ති

0750340408     232,පතහහේන, එස්සැල්ල

212/ඒ,පතහහේන, එස්සැල්ල

04

මිනු/ මිනිරුවන් කාන්තා සමිතිය

මිනුවන්ගොඩ

භාණ්ඩාගාරික-එස්.එච් සකලසුරිය

ලේකම්-‍රසිකා ලසන්ති

100, වේයන්ගොඩ පාර,මිනුවන්ගොඩ

113/ඒ, ගැමුණු මාවත, මිනුවන්ගොඩ

05

සෝමාදේවි

කාන්තා සමිතිය

විතානමුල්ල

භාණ්ඩාගාරික-ඇල්.එම් ලලිතා

ලේකම්-‍

0315685547 විතානමුල්ල, දිවුලපිටිය

0332291045 470/3,විතානමුල්ල, දිවුලපිටිය

06

සෙව්වන්දි කාන්තා සමිතිය

වෑගොව්ව

සභාපති-අනෝජා ධර්මතිලක

ලේකම්-කෝෂිකා දිල්රුක්ෂි

0776859108     153, නැ/ වෑගොව්ව,  වෑගොව්ව

0776005365   130, නැ/ වෑගොව්ව

07

සමාධි කාන්තා සමිතිය

මිනුවන්ගොඩ

ලේකම් -එස්.ජේ සේනානායක

0112297269  181/2 , ජාපාලවත්ත,මිනුවන්ගොඩ

08

ප්‍රගති කාන්තා සමිතිය

වීදියවත්ත

සභාපති-රීටා  ජයන්ති

ලේකම්-මාලා අමරසේකර

0112298441       62/2, වීදියවත්ත ,උඩුගම්පල

0773765937       78/4, වීදියවත්ත ,උඩුගම්පල

09

වාසනා කාන්තා සමිතිය

වල්පිටමුල්ල

සභාපති-සෙනෙහෙලතා පෙරේරා

ලේකම්-පත්මිණි රත්නසේකර

0725474386  137/2, වල්පිටමුල්ල,දෙවලපොල

0776378951  108/එෆ්, පිහිබිවත්ත, වල්පිටමුල්

10

සුර්ය කාන්තා සමිතිය


සභාපති-ඒ.ජි විජිතා අමරසිංහ

0725732443  12, හෙන්ඩිමහර, මිනුවන්ගොඩ

11

යසෝදා කාන්තා සමිතිය

පත්තඩුවන

සභාපති-දිපා ශ්‍රියාන්ති වීරවර්ධන

ලේකම්-එන්.ඒ රසිකා දිල්හානි

0775558943   134, පත්තඩුවන, මිනුවන්ගොඩ

0771978566   30/7, පත්තඩුවන, මිනුවන්ගොඩ

12

පුබුදු කාන්තා සමිතිය

ගණිහිමුල්ල

භාණ්ඩාගාරික- එස්.ඩබ් සුනීතා

0723535597  20/5,ගණිහිමුල්ල, දෙවලපොල

13

විහාරමහාදේවී කාන්තා සමිතිය

බොරගොඩවත්ත

භාණ්ඩාගාරික-ජේ.ඒ සුසන්තා ජයසිංහ

0724106172   91/3, දාගොන්න පාර, බොරගොඩවත්ත,මිනුවන්ගොඩ

14

දිමුතු කාන්තා සමිතිය

නිල්පනාගොඩ

සභාපති-නිතා මානෙල්

0778308792    509,නිල්පනාගොඩ, වෑගොව්ව

15

භාග්‍යා කාන්තා සමිතිය

නිල්පනාගොඩ

ලේකම්-නදිරා සෙනෙවිරත්න

502, නිල්පනාගොඩ, මිනුවන්ගොඩ

16

සුදර්ශන කාන්තා සමිතිය

නැ/ නිල්පනාගොඩ

සභාපති- ශ්‍රිමති ගමගේ

0779524695   354/ඒ/1, නැ/ නිල්පනාගොඩ, මිනුවන්ගොඩ

17

මහමයා කාන්තා සමිතිය

මිනුවන්ගොඩ


භාණ්ඩාගාරික-එම්.එස් චන්ද්‍රානි

ලේකම්-‍ඩබ්.එම්.ඩි උමංගා සංජිවනි

0117901758    214/ඊ, මිනුවන්ගොඩ

0713587300 86, මීගමු පාර, මිනුවන්ගොඩ

18

දිරිය කාන්තා සමිතිය

විදියවත්ත

ලේකම්- අනෝමා නිලන්ති

භාණ්ඩාගාරික-ඒ.ජි සිරිමාවති

0723017904     151/එ , විදියවත්ත, උඩුගම්පල

0777479599        59/1, විදියවත්ත, උඩුගම්පල

19

දිරිය කාන්තා සමිතිය

කෝපිවත්ත

සභාපති-කේ.එම් මුදිතා

ලේකම්-එන්.ඒ රසිකා දිල්හානි

0786096021 212/බි/1, කෝපිවත්ත, මිනුවන්ගොඩ

0112295383  214/2, කෝපිවත්ත,යටියන, මිනුවන්ගොඩ

20

දොඔවල නවොදා  කා.ස

දොඔවල

භාණ්ඩාගාරික- පද්මකාන්ති ගුණවර්ධන

033224786 2/ඩි , දොඔවලථ උඩුගම්පල

21

ප්‍රර්ථනා කාන්තා සමිතිය

නැදගමුව

ලේකම්-චම්පිකා පිරිස්

0723725337 33/ඒ/1, 1දෙල්හැර,නැදගමුව,කොටුගොඩ

22

මයුර කාන්තා සමිතිය

වෑලිය/ද

සභාපති- දේවිකා ප්‍රියන්ති

ලේකම්- චන්ද්‍රකාන්ති කුලතුංග

0115684803   127/2, වෑලිය/ද, මිනුවන්ගොඩ

0115617583   121/3,වෑලිය/ද, මිනුවන්ගොඩ

23

සිතාදේවි කාන්තා සමිතිය

ආරංගාව

භාණ්ඩාගාරික-ආර් නාලනී හේමලතා

සභාපති-සුජිවා ශ්‍යාමලි

479/ඒ , ආරංගාව, හොරම්පැල්ල

0779139245    472/2, ආරංගාව, හොරම්පැල්ල

24

අලෝකා කාන්තා සමිතිය

මාදෙල්ගමුව

සභාපති- වයි.පි සෝමාවති

ලේකම්- ටි.පි.කේ මාරසිංහ

0333878694   155/සි , මාදෙල්ගමුව, ගම්පහ

0778770215   36, මාදෙල්ගමුව, ගම්පහ

25

ප්‍රාර්තනා කාන්තා සමිතිය

නැදගමුව

සභාපති- බි.කේ චන්ද්‍රලතා මැ‍ණිකේ

0114423221   176/1, නැදගමුව, කොටුගොඩ

26

දැහැමි කාන්තා සමිතිය

පිල්ලවත්ත

සභාපති- එච්.කේ රේණුකා සුදර්ශි

0777479599 59/1, පිල්ලවත්ත, උඩුගම්පල

27

භරත කාන්තා සමිතිය

නිල්පනාගොඩ

ලේකම්-එස් වන්ද්‍රලතා

සභාපති-හේමා ශ්‍රියාලතා

531/ඒ , නිල්පනාගොඩ, මිනුවන්ගොඩ

55, නිල්පනාගොඩ, මිනුවන්ගොඩ

28

සුධර්මා කාන්තා සමිතිය

කොටුගොඩ

ලේකම්-වයි.එම් අනුලා

168/1, ලෝකිලාගම, කොටුගොඩ

 


2014 වර්ෂය සඳහා ලියාපදිංචි ග්‍රාම සංවර්ධන සමිති

1 117/1 වෑලිය දකුණ නවෝදය ග්‍රාම සංවර්ධන සමිතිය
2 පහළ විතානමුල්ල කාන්තා ග්‍රාම සංවර්ධන සමිතිය
3 සිරි සද්ධර්මවර්ධන ග්‍රාම සංවර්ධන සමිතිය
4 106 දෙවලපොල ග්‍රාමසංවර්ධන සමිතිය
5 ප්‍රාර්තනා ග්‍රාම සංවර්ධන සමිතිය බෝධිපිහිටුවල
6 පලියටියන ග්‍රාම සංවර්ධන සමිතිය වඩුමුල්ලල පලියටියන
7 පහළ උඩුගම්පල (දකුණ) ග්‍රාම සංවර්ධන සමිතිය
8 සමෘද්ධිගම ග්‍රාම සංවර්ධන සමිතිය

 

 

මිනුවන්ගොඩ කොට්ඨාසය තුළ ලියාපදිංචි ක්‍රීඩා සමිති

සමිතියේ නම

ලිපිනය

ග්‍රාම නිලධාරි වසම

නිලධාරි මණ්ඩලයේ නම

ලිපිනය හා දුරකථන අංකය

01

තිලිණ ක්‍රිඩා සමාජය

20,වල්පිටමුල්ල, දෙවලපොල

වල්පිටමුල්ල

ලේකම්- ඩි.ටි.ඒ.එච් නයනාප්‍රිය දිසානායක

සභාපති- ආර්.ඒ පසන් ලහිරු

20.වල්පිටමුල්ල, දෙවලපොල

17, වල්පිටමුල්ල, දෙවලපොල

02

රැස්දහර ක්‍රිඩා සමාජය

මදුරුවිට, මාකවිට, ජාඇල

මදුරුවිට

ලේකම්- සාලක නිලංක

සභාපති- නුවන් මදුක

115, නැගෙනහිර, වෑගොව්ව,මිනුවන්ගොඩ

195, වෑගොව්ව,මිනුවන්ගොඩ

03

සුර්යා ක්‍රිඩා සමාජය

365/බි , ඕපාත, කොටුගොඩ

ඕපාත

ලේකම්- වි.ආර්.කේ ප්‍රියන්ත ප්‍රනාන්දු

සභාපති- ඩබ්.සම්පත් ඉන්දුකුමාර

385/ඒ , ඕපාත, කොටුගොඩ

265/බි, ඕපාත, කොටුගොඩ

04

සිංහ ක්‍රිඩා සමාජය

ශ්‍රි ධර්මරාජ විහාරය, විගොඩ, බෙම්මුල්ල

විගොඩ

ලේකම්- එස්.ඩි.ඒ දමින්ද ඉන්ද්‍රජිත්

සභාපති-ධනුෂ්ක චාමර

102/ඒ , විගොඩ, බෙම්මුල්ල

141/ඒ,  විගොඩ, බෙම්මුල්ල

05

සමගි ක්‍රිඩා සමාජය

පලියටියන, දෙවලපොල

පලියටියන

ලේකම්- එම්.එස්.ඒ අමරසේන

සභාපති-ඊ.අජිත් රම්‍යපාල

149/සී , පලියටියන, දෙවලපොල

පලියටියන, දෙවලපොල

06

ජයන්ති ක්‍රිඩා සමාජය

වෑලිය, උතුර, මිනුවන්ගොඩ

වෑලිය

ලේකම්- හසිත චාමර පිරිස්

සභාපති-එච්.නුවන් රොෂාන්

152/1/ඒ ,වෑලිය, උතුර, මිනුවන්ගොඩ

වෑලිය, උතුර, මිනුවන්ගොඩ

07

යුනයිටඩ් ක්‍රිඩා සමාජය

දකුණු කොරස, උඩුගම්පල

කොරස

ලේකම්-ඩබ්. රත්නායක ආරියදාස

සභාපති-ජේ.ඒ ඉන්දික ප්‍රභාත් ජයසුරිය

113/3, දොරණාගොඩ, උඩුගම්පල

168, වතුමුල්ල, උඩුගම්පල

08

නව ඉදුනිල් ක්‍රිඩා සමාජය

26, බොරගොඩවත්ත, මිනුවන්ගොඩ

බොරගොඩවත්ත

ලේකම්- ඩබ්.කේ.ජි නිමල් රංජිත්

සභාපති-ටි.ඒ චන්දිම ජගත්

26,බොරගොඩවත්ත, මිනුවන්ගොඩ

116,බොරගොඩවත්ත, මිනුවන්ගොඩ

09

අපි සමග ක්‍රිඩා සමාජය

77,කෙටි මාවත, උසවිය අසල, මිනුවන්ගොඩ

මිනුවන්ගොඩ

ලේකම්- ඒ සංජිව කුමාර

සභාපති-නන්දන ප්‍රදීප්

185/ඒ, උසවිය අසල, මිනුවන්ගොඩ

77කෙටි මාවත, උසවිය අසල, මිනුවන්ගොඩ

10

පුපුදු ක්‍රිඩා සමාජය

60/ඩි ,තම්මිට , මාකවිට

තම්මිට

ලේකම්-ඩබ්.කේ. රුවන් රත්නසිරි

සභාපති-ඩබ්.කේ. හේමචන්ද්‍ර

60/ඩී තම්මිට , මාකවිට

173තම්මිට , මාකවිට

11

ප්‍රතිභා ක්‍රිඩා සමාජය

බොලානේගම, හොරම්පැල්ල, මිනුවන්ගොඩ

හොරම්පැල්ල

ලේකම්- ඒ.පි ඔෂානි මනෝරි

සභාපති-එල්.පි හර්ෂ කුමාර

605/සි, බොලානේගම, හොරම්පැල්ල

611/ජේ, බොලානේගම, හොරම්පැල්ල,

12

වෙස්ලි ක්‍රිඩා සමාජය

105/2, පෙතියා‍ගොඩ, ගම්පහ

පෙතියා‍ගොඩ

ලේකම්- එල් .කේ චින්තක ජයසුරිය

සභාපති-එන්.එච්.එස් මධුරංග

105/2, පෙතියා‍ගොඩ, ගම්පහ

121, පෙතියාගොඩ, ගම්පහ

13

අරුණ ක්‍රිඩා සමාජය

194, එල්ලංගල, මිනුවන්ගොඩ

එල්ලංගල

ලේකම්-එස් සනින් ප්‍රසංග පෙරේරා

සභාපති-බි.ඉරාන් චමින්ද

194, එල්ලංගල,මිනුවන්ගොඩ

181/1/2, එල්ලංගල, මිනුවන්ගොඩ

14

විජය ක්‍රිඩා සමාජය

28/1, පිල්ලවත්ත, යටියන, වේයන්ගොඩ

පිල්ලවත්ත,

ලේකම්- කේ.රෝහිත් චන්ද්‍රරත්න

සභාපති-එම්.ඩි අකිල නුවන්

198/3 , පිල්ලවත්ත, යටියන, වේයන්ගොඩ

28, පිල්ලවත්ත, යටියන, වේයන්ගොඩ

15

සමගි ක්‍රිඩා සමාජය

21, නයිවල, වේයන්ගොඩ

නයිවල

ලේකම්-ප්‍රසාද් සදරුවන්

සභාපති-කේ.ඒ රවින්ද්‍ර  රුපරත්න

69, නයිවල, වේයන්ගොඩ

21,නයිවල, වේයන්ගොඩ

16

ශක්ති ක්‍රිඩා සමාජය

161/එෆ් , වල්පිටමුල්ල,

දෙවලපොල

වල්පිටමුල්ල

ලේකම්- අරෝෂ් ජානක චතුරංග

සභාපති-ආර්.ජි.එස්.එස් කුමාර

161/එෆ්, වල්පිටමුල්ල,දෙවලපොල

140/එෆ් ,වල්පිටමුල්ල,දෙවලපොල

17

ප්‍රබෝධා ක්‍රිඩා සමාජය

131/1, පොල්හේන පාර,

දෙවලපොල

දෙවලපොල

ලේකම්-ටි.පි චන්දන ප්‍රභාත්

සභාපති-ටි.පි දිමුතු ගුණසේකර

52/ඒ , දෙවලපොල

57, ගණිහිමුල්ල, දෙවලපොල

18

ඊගල් ක්‍රිඩා සමාජය

266, නිල්පනාගොඩ,

මිනුවන්ගොඩ

නිල්පනාගොඩ

ලේකම්-කේ.ඒ අකිල ලක්රන්ද

සභාපති-කේ.ඒ සමීර උදයංග

26/ජි, නිල්පනාගොඩ, මිනුවන්ගොඩ

256/ජි , නිල්පනාගොඩ, මිනුවන්ගොඩ

19

සෝතෝඩන් අකාවාෂි කරාතේ ක්‍රිඩා සමාජය

79/සි , බොරගොඩවත්ත,

මිනුවන්ගොඩ

බොරගොඩවත්ත

ලේකම්-පි.කේ.එල් ගුණවර්ධන

සභාපති-ජේ.එම් විජිත් සුගත්

79/සි , බොරගොඩවත්ත,මිනුවන්ගොඩ

79/සි , බොරගොඩවත්ත,මිනුවන්ගොඩ

20

ඩයනටික් ක්‍රිඩා සමාජය

23/බි , අස්ගිරිය, ගම්පහ

අස්ගිරිය

ලේකම්-පි.හසිත සඳකැළුම්

සභාපති-කේ.ඩි අරවින්ද

34/ජි , අස්ගිරිය/බ, ගම්පහ

25,අස්ගිරිය/බ, ගම්පහ

21

ශක්ති ක්‍රිඩා සමාජය

188/බි/1, අස්ගිරි වල්පොල, උඩුගම්පල

අස්ගිරි වල්පොල,

ලේකම්-පි.ඒ තනුක තික්ෂන

සභාපති-ඒ. සමිර සුපුන්

188/බි/1 ,අස්ගිරි වල්පොල, උඩුගම්පල

189/සි, අස්ගිරි වල්පොල, උඩුගම්පල

22

සිල්බලයින් ක්‍රිඩා සමාජය

කනත්ත පාර, අස්ගිරිය‍, ගම්පහ

අස්ගිරිය‍

ලේකම්-එස් අරවින්ද හෙට්ටිආරච්චි

සභාපති-ආර්.ඩබ්.ඒ.එස් බණ්ඩාර

58/සි/2/1 කනත්ත පාර, අස්ගිරිය‍, ගම්පහ

58/සි/3, කනත්ත පාර, අස්ගිරිය‍, ගම්පහ